O nas

08.04.2008

BiK COMPUTER rozpoczynał swoją działalność jako dealer markowego sprzętu komputerowego oraz systemów sprzedaży detalicznej (kasy fiskalne, wagi metkujące, kolektory danych). Obecnie firma jest postrzegana na rynku jako doświadczony integrator sieciowych systemów komputerowych. Proponowane przez nas rozwiązania informatyczne są w pełni nowoczesne, oparte na analizie oczekiwań i prognozowanych kierunkach rozwoju konkretnych przedsiębiorstw, a jednocześnie przystosowane do jego możliwości finansowych.

 

Działalność naszej firmy można podzielić na kilka obszarów.

Jednym  z nich jest wdrażanie oraz opieka nad lokalnymi i rozległymi sieciami teleinformatycznymi działającymi w różnych systemach. Zajmujemy się więc pełną i kompleksową obsługą rozwiązań, które są wykorzystywane w Państwa przedsiębiorstwie. W związku z tym polecamy nasze usługi w zakresie:

*administracji serwerami

*administracji systemem antywirusowym

*administracji siecią LAN i WAN oraz urządzeniami aktywnymi

*archiwizacji danych

*wdrożeń systemów bezpieczeństwa w sieci lokalnej i rozległej

*organizacji dostaw sprzętu oraz oprogramowania.

 

Kolejną sferą naszej działalności jest obsługa hurtowych i detalicznych punktów sprzedaży oraz integracja z systemami finansowo-księgowymi. Tutaj możemy zaoferować:

*dostawę zintegrowanych systemów prowadzenia sprzedaży,

*integrację urządzeń w systemie, a więc komputerów, kas fiskalnych, wag etykietujących, sprawdzarek cen, kolektorów danych, czytników kodów kreskowych, systemów lojalnościowych dla klientów końcowych,

*szkolenia załogi w zakresie obsługi sprzętu oraz oprogramowania,

*dostawę sprzętu.

 

Innym kierunkiem naszej działalności jest współpraca w zakresie obsługi systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Świadczymy zatem usługi w zakresie:

*doradztwa w doborze oprogramowania,

*sprzedaży systemów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, CRM i innych,

*wdrożeń oprogramowania,

*opieki posprzedażnej, a więc konsultacji technicznych, dostarczania bieżących aktualizacji,

*rozbudowy działających systemów.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do negocjacji oraz do omówienia warunków i szczegółów współpracy.